Mermalionův stručný průvodce
světem RuneScape

Úvodní slovo

Vítejte na mých stránkách, věnovaných báječné on-line fantasy RPG hře RuneScape.

Na světě existuje spousta stránek a diskuzních klubů, věnovaných této hře (viz seznam v sekci Odkazy), naprostá většina z nich je ale v angličtině. K vlastnímu hraní RuneScape (a 95% dalších MMORPG her) sice musí hráč ovládat alespoň základy tohoto jazyka, ale to mu ještě nemusí stačit k plné orientaci. V českých luzích a hájích a slovenských dolinách a (dnes bohužel už) holinách se sice také nachází řada stránek o Runescape, ale ty jsou prakticky všechny dávno "mrtvé" a popisují předchozí verzi hry. Naštěstí je tu ještě pár "živých" diskuzních klubů, kde můžete najít pomocnou ruku.

Vzhledem k nedostatku času jsou tyto moje stránky už bohužel taky dost zastaralé. Tímto se všem návštěvníkům hluboce omlouvám a doufám, že vám i přesto můžou trošku pomoct.

Important Notice for English Readers

I made this web to help czech people to find more about RuneScape game. Except special sections like Tips & suggestions, it is written completely in czech language. There are many sites around the world written in english, see links section for list of some. Thank you.

Mermalion


Legal notice: RuneScape name, logos and other original images published on this site are property of Jagex Ltd. and cannot be used without permission.
Copyright © Mermalion 2005