Mermalionův stručný průvodce
světem RuneScape

Doric`s Quest

úkol je určen pro všechny hráče a je to snadný úkol pro začátečníky

Požadavky:
Žádné
doporučeno lvl 15 mining

Odměna:
* 1 questpoint
* 180 gp
* 1300 xp do dovednosti Mining
* možnost používat Dorikovu kovárnu


Návod

Vybavení:
6 clay (hrnčířský jíl), 4 copper ore (měděná ruda), 2 iron ore (železná ruda)

Tento úkol je snadný a rychlý, sežeňte si potřebné suroviny - pokud mate mining alespoň 15, mužete si vše nadolovat sami, jinak si musíte iron ore od někoho koupit nebo vyžebrat (když řeknete, že potřebujete dva kousky na quest, často se někdo slituje). Všechno můžete natěžit buď v dole poblíž Rimmingtonu nebo v severní části trpasličího dolu (Dwarven mine).

Úkol začíná i končí v Dorikově kovárně, kterou najdete, když z Faladoru vyjdete severní branou a na nejbližší křižovatce půjdete kousek dál západní cestou. Promluvte si s Dorikem a požádejte ho o povolení používat jeho kovárnu ("I wanted to use your anvils"). Dorik vám řekne, že pokud mu obstaráte nějaký materiál, tak vám něco málo zaplatí a povolí vám používat zařízení v jeho kovárně. Přitakejte mu ("Yes, I will get you materials") a dozvíte se, že bude chtít 6 hromádek jílu, 4 kusy měděné a 2 kusy železné rudy.

Máte-li všechnu požadovanou rudu, promluvte si s Dorikem ještě jednou, on vám zaplatí slíbených 180gp a tím je úkol dokončen.